کرکره برقی چیست؟                     نمونه کارها

اغلب افراد با نام و کاربرد کرکره آشنا هستند.کرکره از تجهیزات امنیتی ضروری مراکز تجاری است. می دانیم که کرکره های سنتی به صورت دستی بالا و پایین می شوند. کار با کرکره های سنتی برای افراد دشواری های خاص خود را دارد. به خصوص که برخی ازمالکین مغازه ها به دلیل کهولت سن و یا دلایل دیگر توانایی بالا و پایین کردن کرکره را ندارند؛ از سوی دیگر کرکره های برقی سنتی تنها مصرف تجاری دارند. با توسعه تکنولوژی، کرکر های برقی به بازار آمدند. کرکره های برقی به راحتی توسط ریموت کنترل بالا و پایین می شوند. طوری که نیاز به تماس فیزیکی با تیغه کرکره برقی وجود ندارد. امنیت این کرکره های نیز بسیار بیشتر از کرکره های سنتی است. کرکره های برقی برخلاف کرکره های سنتی، در ساختمان های مسکونی نیز بسیار استفاده می شوند. طوری که این کرکره های یکی از گزینه های برای هوشمند سازی خانه ها محسوب می شوند. در واقع مزایای امنیتی- رفاهی و قیمتی، این کرکره ها را به گزینه ای جذاب برای مالکان ساختمان ها تبدیل کرده است.

با پیشرفت تکنولوژی و تولید کرکره های برقی، خیال مالکان مراکز تجاری از بالا و پایین کردن کرکره راحت شده است.امروزه کرکره برقی یکی از محبوب ترین و مهم ترین تجهیزات در مراکز تجاری و مسکونی است.شما می توانید تنها با فشردن یک دکمه کرکره را به بالا و پایین بکشید.سفارش و استفاده از کرکره برقی امری هست که هر مالک مغازه و فروشگاهی قطعا به آن فکر کرده است.

هنوزهم بسیاری از افراد به دلیل ذهنیت قبلی نسبت به کرکره های سنتی ، گمان می کنند که کرکره برقی نیز تنها مختص مغازه ها است. در حالیکه این طور نیست و کرکره های برقی را می توان در مکان ها و شرایط مختلفی استفاده کرد. کرکره برقی را می توان برای درب ورودی پارکینگ خانه های مسکونی، برای واحدهای تجاری، کارخانه ها، کارگاه ها و ... استفاده کرد.حتی برخی ماشین ها نظیر ماشین های ایساکو دارای کرکره هایی هستند که بر روی ماشین سوار می شود و برای مثال وقتی ماشین در کوچه تنگی پارک می شود، کرکره نصب شده در پشت ماشین پایین می آید و امنیت ماشین را تامین می کند.در شهر کرج نیز تعداد بسیاری از منازل مسکونی و کارگاهها دارای کرکره برقی هستند.

kerkerebarchi14000309 1

نکته : برخلاف کرکره های سنتی کرکره برقی نیاز به هیچگونه سرویس، روغن کاری و گریس کاری ندارد.

مجموعه نمادر از فعال ترین مجموعه ها در مونتاژو نصب کرکره برقی در کرج و سراسر کشور است. ما با ارائه و فروش گسترده کرکره برقی در کرج سعی در ارائه بهترین محصولات کرکره برقی در این شهر را داریم.

قیمت کرکره برقی

قیمت تمام‌شده کرکره برقی بر اساس اندازه تیغه، نوع و قدرت موتور و سایر تجهیزات متغیر است. اما به‌صورت کلی قیمت‌گذاری بر روی کرکره برقی به دو صورت انجام می‌شود.

 درروش اول قیمت‌گذاری برای کرکره برقی بر اساس هر مترمربع تیغه + سایر تجهیزات انجام می‌شود. برای مثال اگر هر مترمربع از تیغه کرکره برقی 500 هزار تومان باشد، برای یک تیغه با مساحت 4 مترمربع هزینه تیغه 2 میلیون تومان خواهد بود. هزینه‌های سایر تجهیزات نظیر برد، موتور و ... به‌صورت جداگانه محاسبه می‌شود.

اما روش دوم که روش ساده‌تری است، این هست که قیمت سایر تجهیزات به قیمت هر مترمربع اضافه می‌شود. در این روش فروشنده قیمت نهایی را بر اساس متراژ تیغه عنوان می‌کند. برای مثال فروشنده برای هر مترمربع از تیغه یک قیمت نهایی ارائه می‌کند. (این قیمت، قیمت تیغه + درصد ا از قیمت سایر تجهیزات نیز خواهد بود.) در این روش قیمت‌گذاری قیمت هر مترمربع تیغه حدود دو برابر بیش از روش اول خواهد بود؛ اما دیگر خبری از قیمت برای سایر تجهیزات نظیر موتور، برد و... نیست؛

 برای مثال اگر مشتری نیاز به کرکره برقی با مساحت 10 مترمربع داشته باشد، قیمت هر مترمربع مثلاً یک‌میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود؛ پس مبلع نهایی قیمت برای این کرکره 10 میلیون تومان می‌شود.

در حال حاضر که تاریخ 0401/04/12 است، قیمت هر مترمربع کرکره برقی با روش محاسبه اول از 560 هزار تومان شروع می‌شود. بدیهی است که قیمت سایر تجهیزات موردنیاز به‌صورت مجزا محاسبه می‌شود.

قیمت کرکره برقی با روش دوم در تاریخ فعلی نیز از یک‌میلیون و صد هزار تومان شروع می‌شود.

مراقبت از قطعات اصلی کرکره برقی؛ راهکاری برای افزایش عمر مفید آن

کرکره برقی امکانات بسیاری برای محافظت و امنیت منازل و محل‌های کاری فراهم می‌کند و در بسیاری از موارد نیز به عنوان یک وسیله دکوراسیونی استفاده می‌شود. با این حال، برای حفظ عملکرد بهینه آن، باید مراقبت و نگهداری دقیقی از قطعات اصلی کرکره برقی داشت. در این مقاله، به بررسی راهکارهایی برای مراقبت از قطعات اصلی کرکره برقی به منظور افزایش عمر مفید آن پرداخته خواهد شد.

۱. نگهداری و تمیزکاری قطعات

یکی از مهمترین راهکارهایی که می‌توان برای حفظ عملکرد بهینه کرکره برقی انجام داد، نگهداری و تمیزکاری دقیق قطعات آن است. قبل از هر چیز، باید قبل از هر استفاده، قسمت هایی از کرکره برقی که به سطح می‌آیند، مثل لامپ، بدنه و شیشه، پاک شوند. همچنین باید هرگز از مواد شیمیایی قوی برای تمیزکاری استفاده نکرد.

۲. مراقبت از قطعات الکترونیکی

قطعات الکترونیکی در کرکره برقی بسیار حساس هستند و به همین دلیل نیاز به مراقبت و توجه دارند. به هنگام تمیزکاری، باید از آب و مایعات اجتناب شود تا قطعات الکترونیکی دچار خرابی نشوند.

۳. روانکاری و روانگردانی

برای حفظ عملکرد بهینه کرکره برقی، باید به روانکاری قطعات کرکره برقی توجه داشت .

تحلیل عملکرد کرکره برقی در مناطق آب و هوایی مختلف

برای تحلیل عملکرد کرکره برقی در مناطق آب و هوایی، باید به چند عامل توجه شود. این عوامل شامل شرایط آب و هوایی، مواد سازنده کرکره و شرایط نصب آن در محیط هستند.

در مناطق با هوای گرم و خشک، ممکن است کرکره برقی با مشکلاتی مواجه شود. افزایش دما و آفتاب، می‌تواند باعث گرم شدن بخش‌های فلزی کرکره و تغییر در خصوصیات مواد سازنده آن شود. همچنین، در مناطق با آب و هوای مرطوب، رطوبت محیط می‌تواند باعث خوردگی و زنگ‌زدگی قطعات فلزی شود. بنابراین، مواد سازنده کرکره باید از جنسی باشند که در برابر شرایط آب و هوایی محیط مقاومت کنند.

نصب کرکره برقی نیز باید با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه انجام شود. در مناطق با باد شدید، کرکره باید با توجه به جهت باد نصب شود تا از آسیب دیدن جلوگیری شود.

به طور کلی، برای تحلیل عملکرد کرکره برقی در مناطق آب و هوایی، لازم است تا به شرایط آب و هوایی و نوع مواد سازنده کرکره توجه کنید. همچنین، نصب صحیح آن در محیط، می‌تواند کمک کننده باشد تا عمر مفید آن بیشتر شود و در نتیجه، هزینه‌های تعمیر و نگهداری کمتر شود.

تعمیر و نگهداری کرکره برقی در شرایط آب و هوایی مختلف

تعمیر و نگهداری کرکره برقی در شرایط آب و هوایی مختلف، به عنوان یکی از موارد حیاتی برای حفظ عمر مفید کرکره، مهم است. در ادامه به چند راهکار برای تعمیر و نگهداری کرکره برقی در شرایط آب و هوایی مختلف اشاره می‌کنیم:

√نظافت کردن: در شرایطی که منطقه دارای آب و هوای گرم و خشک است، گرد و خاک و ذرات ریز ممکن است بر روی کرکره برقی انباشت شوند. برای پاک کردن کرکره برقی می‌توانید از یک پمپ باد دستی استفاده کنید؛ اگر به پمپ باد دسترسی ندارید می توانید با اسفج های نرم گرد وغبار را از روی قطعات پاک کنید . اگر منطقه شما دارای هوای مرطوب است، باید از پاک کننده‌های ملایم استفاده کنید تا از آسیب دیدن بیش از حد کرکره جلوگیری کنید.

√روان کردن قطعات: قبل از شروع به تعمیر کرکره برقی، باید قطعات را روان کرد تا از گرفتگی و خم شدن جلوگیری شود.

√تعویض قطعات: در شرایطی که قطعات کرکره برقی به دلیل شرایط آب و هوایی خراب شده‌اند، باید آنها را تعویض کنید. مثلاً، در مناطقی با هوای مرطوب، خوردگی و زنگ‌زدگی قطعات فلزی ممکن است بسیار شدید باشد.

√مراقبت از موتور: موتور کرکره برقی نیاز به نگهداری دارد تا به درستی کار کند. برای این منظور، باید از روغن موتور استفاده کنید و آن را به مدت دوره‌های مشخصی عوض کنید.

√بررسی سیم کشی: سیم‌های کرکره برقی باید منظماً بررسی شوند تا از هر گونه آسیب و خرابی جلوگیری شود.  همچنین، باید از سیم‌های مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی استفاده کنید.

√حفظ سیستم الکتریکی: برای حفظ سیستم الکتریکی کرکره برقی در شرایط آب و هوایی مختلف، باید از محافظت کننده‌های مناسب برای سیستم الکتریکی استفاده کنید. همچنین، باید از سیم‌هایی با شاخص حرارتی مناسب استفاده کنید تا از حرارت زیاد و آسیب دیدن سیستم الکتریکی جلوگیری کنید.

√نگهداری کردن از دسترس کودکان: برای حفظ ایمنی در مناطقی با هوای بارانی یا رطوبت بالا، باید کرکره برقی را در محلی قرار دهید که کودکان و حیوانات خانگی نتوانند به آن دسترسی داشته باشند.

کرکره های برقی با امکان اتصال به اینترنت

کرکره‌های برقی به افراد امکان دسترسی آسان‌تر و ایمن به منطقه حفاظت‌شده را می‌دهد. مهم‌ترین مزایای عملیات این کرکره‌ها نسبت به کرکره‌های دستی، راحتی و امنیت کار با آن است. بااین‌حال ایراداتی به کرکره‌های برقی که با ریموت کار می‌کنند، وارد است. مشکل اینجاست که سیگنال‌های کنترل از راه دور کرکره‌های برقی می‌توانند ربوده شوند و همچنین مسدود شوند. مسدود کردن سیگنال کنترل از راه دور آن را بی‌اثر می‌کند و به مهاجم بالقوه فرصت بیشتری می‌دهد تا قبل از اینکه بتواند در داخل ساختمان پناه بگیرد یا فرار کند، حمله‌ای را علیه وسیله نقلیه موردنظر آغاز کند. ربودن سیگنال کنترل از راه دور به مهاجم اجازه می‌دهد تا کد سیگنال را تکرار کند و سپس از آن در هر زمان برای دسترسی به منطقه محافظت‌شده استفاده کند؛ پس راه‌حل چیست؟

راهکار اینجاست: ارتباط وایرلس! با تکنولوژی جدید قابلیت اتصال کرکره به اینترنت فراهم‌ شده است. کرکره‌های برقی می‌توانند از طریق اتصال به اینترنت کار کنند. این روش به این معنی است که به دلیل نحوه عملکرد وای فای، مسدود کردن سیگنال بسیار دشوارتر است و ربودن آن عملاً غیرممکن است. زیرا دنباله کد با رمزگذاری قدرتمند محافظت می‌شود. یک کنترل از راه دور سنتی یک سیگنال واحد ارسال می‌کند که توالی کد را در یک خط مستقیم بین خودرو و گیرنده سیگنال کنترل از راه دور نشان می‌دهد. این روش بسیار ایمن‌تر خواهد بود. می‌توانید با استفاده از تلفن خود، در هر مکانی از کرکره برقی خود استفاده کنید؛ ممکن است این تصور ایجاد شود که مانند یک کنترل از راه دور سنتی کار می‌کند، اما پیچیده‌تر از آن است. اتفاقی که در واقعیت رخ می‌دهد این است که به‌جای ارسال دنباله کد دسترسی به‌طور مستقیم از گوشی سما به گیرنده، سیگنال از تلفن شما به سرور ISP شما منتقل می‌شود و سپس از طریق اینترنت به روتر وای فای شما منتقل می‌شود و پس‌ازآن به گیرنده‌ای که کرکره غلتکی را کنترل می‌کند ارسال می‌شود؛ در طول کل این سفر، کد دسترسی رمزگذاری شده باقی می‌ماند و نمی‌توان به‌سادگی آن را ربود. حتی اگر کسی موفق به رهگیری سیگنال شود، بسیار بعید است که هدف آن را بفهمد، یا اینکه در کجا قرار است از آن استفاده شود. درنتیجه، راحتی و امنیت کامل دارید.

 مجموعه نمادرب در حال واردکردن و توسعه این نوع کرکره‌های برقی به داخل کشور است.

کار نکردن ریموت کرکره برقی

همان‌طور که از نام ریموت کرکره برقی پیداست، وظیفه کنترل و مدیریت کرکره برقی را بر عهده دارد. گاهی ممکن است به دلایلی ریموت کار نکند؛ یا حداقل به نظر برسد که کار نمی کند. در این صورت اولین کاری که باید انجام دهید تعویض باتری ریموت است. پیچ‌های ریز روی ریموت را بازکنید؛ سپس باتری قدیمی را با باتری جدید تعویض کنید. اگر دورفرمان از بیش از یک باتری استفاده می‌کند، همه آن‌ها را هم‌زمان تعویض کنید و از یکسان بودن آن‌ها مطمئن شوید.

باتری ریموت کرکره برقی همانند باتری دزدگیر خودرو است. این باتری قیمت چندانی ندارد و در بازار از 10 تا 40 هزارتومان به فروش می‌رسد (بسته به برند و انصاف فروشنده).

در صورتی که مشکل رفع نشد به یک تعمیرکار ریموت مجرب مراجعه کنید.

کرکره برقی برای دستگاه ATM

برای دستگاه‌های ATM می‌توان کرکره برقی نصب کرد تا در طول روز، زمانی که مغازه یا فروشگاه کار می‌کند، کرکره برقی باز باشد و دستگاه ATM قابل دسترسی باشد. هنگامی که مغازه یا فروشگاه تعطیل شود، کرکره برقی ATM به طور خودکار پایین کشیده می‌شود. این کرکره‌ها به طور معمول در دستگاه‌های ATM نصب می‌شوند که در بخش بیرونی مغازه‌ها و فروشگاه‌ها قرار دارند.

مزایای استفاده از کرکره برقی برای ATM شامل امنیت بیشتر، حفاظت در برابر عوامل جوی مختلف، افزایش کارایی عملیات ATM و کاهش هزینه‌های نگهداری است. با استفاده از این سیستم، عملکرد ATM بهبود می‌یابد و خطرات مرتبط با عملیات در شرایط خارج از ساعات کاری کاهش می‌یابد.

مجموعه ما به نام "نمادُر"، تخصص خود را در زمینه تولید و نصب کرکره‌های برقی برای دستگاه‌های ATM دارد. این کرکره‌های برقی به منظور افزایش امنیت و بهبود عملکرد دستگاه‌های ATM در نقاط خارجی مغازه‌ها و فروشگاه‌ها طراحی شده‌اند.

با نصب کرکره‌های برقی "نمادُر"، اطمینان حاصل می‌شود که در ساعات تعطیلی مغازه، دستگاه‌های ATM  شما در امنیتی قرار دارند و از دسترسی غیرمجاز مصون هستند. این کرکره‌ها با استفاده از سنسورها یا زمانبندی‌های هوشمند، به طور خودکار باز و بسته می‌شوند، که این ویژگی‌ها باعث بهبود عملکرد و کارایی در استفاده روزمره از ATM می‌شود.

همچنین، کرکره‌های برقی "نمادُر" با داشتن ساختاری مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی مختلف، از جمله باران، گرد و غبار، حفاظت می‌کنند که این ویژگی از ماندگاری و عمر مفید بیشتر دستگاه‌های ATM نیز بهره‌مند می‌سازد. با این رویکرد، "نمادُر" نه تنها به بهبود امنیت و عملکرد ATM‌ها کمک می‌کند بلکه با کاهش هزینه‌های نگهداری و تعمیرات، به صاحبان مغازه‌ها و فروشگاه‌ها نیز مزایای اقتصادی فراهم می‌آورد.

کرکره‌های برقی بیش‌تر در چه مکان‌هایی استفاده می‌شوند؟

کرکره‌های برقی معمولاً در مکان‌های مختلفی از ساختمان استفاده می‌شوند. در ایران نصب و استفاده از کرکره برقی رو به افزایش است. بیشترین کاربرد نصب کرکره برقی در مقابل درب مغازه‌ها است. تقریباً مغازه‌ها کرکره دارند؛ مالکان مغازه‌های جدید معمولاً از کرکره‌های برقی استفاده می‌کنند. بسیاری از مغازه‌دارانی که کرکره‌های قدیمی دارند قصد به‌روزرسانی و نصب کرکره برقی جدید را دردارند.

بعد از مغازه‌های درب‌های ورودی پارکینگ بالاترین آمار نصب کرکره برقی در ایران را دارد. پارکینگ‌های واحدهای مسکونی و تجاری را به‌راحتی می‌توان به این کرکره‌ها مجهز کرد.

namadoor comany new progr electrical shutter

برای مشاهده کلیپ تصویری نصب کرکره برقی اینجا کلیک کنید

نصب کرکره برقی در پنجره‌ها در آخر لیست ما قرار دارد. در ایران معمولاً در مقابل پنجره‌ها پرده نصب می‌شود. پرده مشکلات مختلفی دارد؛ ازجمله عدم ایجاد ایمنی، سختی باز و بسته کردن و عدم جلوگیری از ورود نور به خانه در شب‌ها حین استراحت؛ کرکره برقی برای پنجره راهکار خوبی برای ارتقاء ایمنی و جلوگیری از ورود نو و سروصدا به خانه است. استفاده از کرکره برقی برای پنجره در ایران رو به افزایش است.

 

گیرکردن درب کرکره برقی

اگر درب گاراژ شما در نیمه‌راه گیر کرد، این می‌تواند به این معنی باشد که چیزی وجود دارد که آن را مسدود کرده است. ممکن است توسط یک‌مهره بیرون زده، کابل نامناسب یا هر چیز دیگری مسدود شده باشد. مسیرهای غلتک و لولاها را برای هر چیزی که ممکن است باعث گیرکردن درب شود بررسی کنید.

چگونه کرکره برقی خود را ریست کنم؟

ابتدا برق موتور مربوطه را به مدت 2 ثانیه خاموش‌کنید. سپس، برق را به مدت 10 ثانیه دوباره روشن کنید. سپس مجدداً به مدت 2 ثانیه برق را خاموش‌کنید. درنهایت، برق را دوباره روشن کنید. ... شاتر نباید واکنش نشان دهد.

تنظیم حد پایین در کرکره برقی

برای تنظیم حد پایین، شاتر را با فشار دادن DOWN به موقعیت حد پایین فعلی خود ارسال کنید. سپس، هر دو دکمه UP و DOWN را فشار دهید تا موتور حرکت کند. با فشار دادن دکمه‌های بالا یا پایین، موقعیت حد پایینی جدید را انتخاب کنید.

نصب کرکره برقی در منزل

بهبودهای نوآورانه خاصی در خانه وجود دارد که می‌تواند تأثیر زیادی بر کیفیت زندگی شما بگذارد. یکی از آن‌ها کرکره‌های اتوماتیک است کرکره‌های غلتکی یکی از مقرون به‌صرفه‌ترین راه‌ها برای بهبود امنیت خانه، بهره‌وری انرژی و راحتی کلی شما هستند. جای تعجب نیست که آن‌ها به‌سرعت به محبوب‌ترین پوشش خارجی درب و پنجره در بسیاری از کشورهای مدرن تبدیل می‌شوند. کرکره‌های برقی لت‌های آلومینیومی پرشده از پلی اورتان عایق با چگالی بالا ساخته می‌شوند. آن‌ها به یکدیگر متصل می‌شوند تا یک پرده فلزی قوی را تشکیل دهند که به بالا و پایین می‌لغزد و می‌تواند در هر نقطه متوقف شود. هنگامی‌که بسته می‌شوند، نور خورشید را کاملاً مسدود می‌کنند، که برای کارگران نوبت‌کاری یا خانواده‌هایی با کودکان خردسال، به‌ویژه در ماه‌های تابستانی ایدئال است.

آن‌ها همچنین به‌عنوان موانع صوتی بسیار کارآمد عمل می‌کنند، برای زمانی که "بدون نویز سروصدای خوبی است. بهره‌وری انرژی نیز پوشش داده‌شده است. کرکره‌های بسته با حفظ گرما در داخل خانه در طول زمستان و کاهش ورود گرما از خورشید در تابستان به کاهش قبض برق کمک می‌کند. شما نیازی به روشن کردن کولرگازی خود ندارید و در تمام طول سال در خانه خود احساس راحتی بیشتری خواهید داشت. همچنین ممکن است با ارائه کرکره‌های غلتکی محافظ احساس آرامش کنید. کرکره‌های غلتکی باکیفیت خوب می‌توانند در برابر باد شدید، بارش باران، تگرگ و زباله‌های طوفان در حال پرواز مقاومت کنند. ثابت‌شده است که ساختار محکم آن‌ها یک بازدارنده بصری و فیزیکی مؤثر برای مزاحمان ناخواسته است

نصب کرکره برقی اولین قدم برای راحت‌تر کردن زندگی در خانه است. آن‌ها به ارتقاء امنیت خانه شما کمک می‌کنند، تلاش برای سرقت را دشوار می‌کنند، برای محافظت در برابر آفتاب و برای خاموشی کامل اتاق‌خواب شما ایدئال هستند.با کرکره‌های خودکار و متصل، یک فرمان صوتی یا لمسی ساده تمام کرکره‌های شمارا هنگام بیرون رفتن می‌بندد و وقتی به خانه برگشتید دوباره باز می‌شود. دیگر برای باز یا بسته کردن هر کرکره‌ای با میل‌لنگ یا بندکشی مشکلی ندارید.

نصب کرکره برقی برای پنجره

کرکره‌های برقی صرفاً مختص درب ورودی منزل نیست. کرکره‌های برقی را می‌توان در مقال پنجره‌ها نیز نصب کرد. چه به دنبال یک سیستم سایه‌انداز خورشید باشید، چه بخواهید در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنید یا به محافظت مؤثر در برابر مزاحمان ناخوانده نیاز داشته باشید؛ کرکره برقی بهترین گزینه است. کرکره‌های برقی ما نه‌تنها بهترین حریم خصوصی بصری، کنترل تابش نور و محافظت از نور را ارائه می‌دهند بلکه بهره‌وری انرژی ملک شمارا بهبود می‌بخشند و بنابراین ارزش آن را به‌طور پایدار افزایش می‌دهند.

چه برای یک ساختمان جدید و چه برای بازسازی - ما راه‌حل مناسبی برای کرکره برقی برای هر موقعیت نصب داریم. کرکره‌های برقی ما در اندازه‌های اختصاصی ساخته می‌شوند.

مدت‌زمان نصب کرکره برقی

فرآیند نصب کرکره برقی معمولاً حدود ۲ ساعت (در بهترین حالت) و ۴ ساعت (در بدترین شرایط) انجام می شود. البته ممکن است نصاب‌های دیگر زمان‌های متفاوتی را برای انجام این کار اعلام کنند.

همچنین برآوردهای ما نشان می‌دهد که مدت‌زمان ارائه مشاوره به مشتری تا زمان نصب کرکره برقی چیزی حدود ۱۵ روز طول می‌کشد. یعنی زمان دریافت اولین مشاوره تا خرید و نصب کرکره برقی در محل ۱۵ روز طول می‌کشد. مشتریان پس از مشاوره اولیه به‌احتمال‌زیاد از اقدام به دریافت مشاوره از مجموعه‌های دیگر نیز می‌کنند. درحالی‌که مواردی نیز بوده است که مشتری بلافاصله پس از مشاوره اقدام به خرید و نصب کرکره نموده است که در این موارد کل پروسه خرید کمتر از ۱۲ ساعت به طول می‌انجامد.

 

نصب کرکره برقی در ویلاهای تفریجی

یکی از مکان‌هایی که به همواره امکان دارد مورد سرقت قرار گیرد ویلاهای تفریحی خارج شهر است. نصب کرکره برقی در این ویلاها کاری هوشمندانه است که امنیت این ویلاها را به شکل قابل‌توجهی ارتقاء می‌دهد. در زیر تصویر یک ویلای تفریحی در خارج از شر را مشاهده می‌کنید. در مقابل درب ورودی‌ ویلاها دو عدد کرکره برقی نصب‌شده است. این کرکره‌ها درزمانی که کسی در ویلا حضور نداشته باشد بسته می‌شوند و در زمان حضور ساکنین به‌صورت کامل باز می‌شوند.

namadoor14000916 5

تصویر بعد از نصب کرکره برقی

namadoor14000916 1

تصویر قبل از نصب کرکره برقی

خدمات ما در زمینه کرکره برقی

خدمات ما در زمینه کرکره برقی شامل فروش، نصب و تعمیر ونگهداری می باشد.

 

کرکره برقی محصولاتی مدرن در انواع مختلف

تنوع کرکره‌های برقی بسیار زیاد است و به دلایل مختلفی نیز استفاده می شوند. علاوه بر داشتن محدوده‌ و انواعی مختلفی که که نیازمندی‌ها از امنیت سطح پایین تا امنیت سطح بالا را پوشش می‌دهد، کرکره های برقی برندهای برندهای بسیار متنوعی دارند.کرکره های برقی در  اندازه‌ها و شکل‌های تیغه‌های مختلف با فلزات فولاد یا آلومینیوم موجود هستند. بزرگ‌ترین مزیت کرکره‌های امنیتی برقی راحتی آن‌ها است، به‌ویژه زمانی که از بیرون نصب‌شده باشند یا دسترسی به آن‌ها دشوار باشد.

 این تصور که کرکره‌های برقی هزینه زیادی دارند معمولاً این‌طور نیست زیرا قیمت موتورهای لوله‌ای ازنظر هزینه به مجموعه قفل، سیستم تعادل فنری و دستگیره برای کرکره دستی نزدیک شده است. راحتی کرکره‌های امنیتی برقی، به‌ویژه زمانی که چندین کرکره وجود دارد، بسیار زیاد است. بستن دستی چندین کرکره در و پنجره به‌صورت دستی می‌تواند خسته‌کننده باشد و بدتر از آن به‌طور بالقوه منجر به عدم بسته شدن هر بار می‌شود.

 برق موردنیاز کرکره برقی تقریباً برای همه موتورهای لوله‌ای فقط ۲۴۰ ولت است و از طریق یک خار فیوزدار ۱۳ آمپر یا یک دوشاخه سوئیچ دیواری ۱۳ آمپر تأمین می‌شود. پیشنهاد می‌شود برق توسط یک خار فیوز شده محافظت نشده تأمین شود زیرا موتور هنگام راه‌اندازی ممکن است RCD را در سیستم برد فیوز اصلی قطع کند. دوشاخه‌های برق باید دارای فیوز ۳ آمپری باشند.

برای رعایت کامل مقررات ایمنی و بهداشت، شخصی که کرکره برقی را اجرا می‌کند باید بتواند روند بسته شدن یا باز شدن چرخه را در کل عملیات نظارت کند. از طرف دیگر، یک هشدار صوتی و تصویری باید قبل از عملکرد کرکره (های) در هر ارتفاعی از هر ساختمانی که کرکره برقی نصب‌شده است، داده شود.

کرکره برقی‌های مدرن

کرکره‌های مدرن بسیار بیشتر از یک محافظ ساده در برابر آفتاب هستند. آن‌ها عایق حرارتی، عایق صدا هستند. کرکره‌های برقی حتی امنیت در برابر سرقت را بهبود می‌بخشند. علاوه بر این، این کرکره‌های به‌طور مؤثری از پنجره در برابر باد و آب‌وهوا محافظت می‌کنند.

طراحی‌های مدرن، زیبایی‌شناسی جذاب و چندین حالت نصب راه‌حلی برای هر پروژه‌ای فراهم می‌کند.

سیستم‌های نصب جدید این امکان را می‌دهد که تجهیزات در بالای پنجره و حفره‌های دیوار پنهان شود.

کرکره‌ها نیز در طیف وسیعی از رنگ‌ها و پروفیل‌ها موجود هستند. پروفیل‌ها شامل دوجداره یو پی‌وی‌سی تا بخش‌های آلومینیومی کاملاً عایق شده است که همگی طراحی مدرن دلپذیری را ارائه می‌دهند. جعبه‌های کرکره سیستم‌های داخلی ما عملاً از بیرون نامرئی هستند و تقریباً برای هر نمای خانه مناسب هستند.

در صورت نیاز به عملکرد کاملاً اتوماتیک، می‌توانید به‌سادگی سیستم را روی یک تایمر تنظیم کنید. گزینه اضافی سنسورها امکان ادغام کرکره‌ها را در امنیت خانه شما فراهم می‌کند و در هوای بد یا زمانی که هوا تاریک می‌شود به‌طور خودکار بسته می‌شود. سیستم‌های الکتریکی یک مزیت دیگر نیز دارند. موتورها مجهز به یک دستگاه ضد بالابر هستند که به‌طور قابل‌توجهی محافظت در برابر سرقت را بهبود می‌بخشد. صفحه‌نمایش حشرات یکپارچه یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که می‌تواند در نصب گنجانده شود. با جلوگیری از ورود حشرات مزاحم به خانه، خواب آرام‌تری را در تابستان تضمین کنید. برای دیدن مطالب بیشتر به زبان انگلیسی بر روی لینک روبرو کلیک کنید.https://www.neuffer.de/en/roller-shutters.php

 

کرکره برقی غضروف دار

کرکره برقی های غضروف دار به صورت مشبکی هستند.این کرکره ها طوری ساخته می شوند که داخل مغازه یا پارکینگ از بیرون دیده می شود.این کرکره برقی ها گزینه بسیار مناسبی برای مغازه ها و فروشگاههای حساس نظیر طلا فروشی ها هستند.همچنین نصب این کرکره ها در پارکینگ های منازل رو به افزایش است.محیط داخل پارکینگ در شب ها خلوت و تاریک است .در صورتیکه این نوه کرکره در پاریکنیگ نصب شود سارقان نمی توانند با خیال راحت در محوطه پاریکنیگ اقدام به سرقت نمایند.

ضخامت تیغه های کرکره برقی

ضخامت تیغه های کرکره برقی معمولا 8سانتیمتر و 10 سانتیمتر می باشد.کرکره های 8 سانتیمتری برای دهنه های معمولی و کرکره های با ضخامت 10 سانتیمتر برای دهنه های بزرگ استفاده می شود.به الطبع ضخامت کرکره برقی تاثیر مستقیم بر وزن کرکره دارد.شاید تا به حال عبارت کرکره وزن سنگین را شنیده باشید.تیغه کرکره برقی هرچه قدر سنگین تر باشند به الطبع میزان مواد مصرفی در آن بیشتر و قیمت آن گران تر خواهد بود.استحکام تیغه های سنگین تر نیز بیشتر از تیغه های سبک است.

انواع تیغه های کرکره برقی براساس نوع تیغه

تیغه های کرکره برقی انواع مختلفی دارند.این تیغه ها را می توان براساس نوع مواد اولیه مورد استفاده به چند بخش تقسیم کرد.در زیر برخی از انواع تیغه های کرکره برقی را ذکر می کنیم.

√تیغه کرکره برقی فولادی

√تیغه کرکره برقی آلومینیومی

√تیغه کرکره برقی پلی کربنات

√تیغه کرکره برقی غضروف دار

√تیغه کرکره برقی گالوانیزه

√تیغه کرکره برقی استیل

 

 تعداد پل در کرکره برقی

شاید تا به حال عبارت کرکره برقی تک پل ،دوپل یا سه پل را شنیده باشید.پل لایه ای هست که برای مستحکم تر شدن تیغه کرکره ،بین ورق های کرکره نصب می شود.کرکره برقی ها بر اساس تعداد پل های استفاده شده تک پل ،دوپل یا سه پل می باشند.البته برخی تیغه های کرکره برقی هستند که در آنها از پل استفاده نشده است.

استفاده از پل در تیغه های کرکره برقی هرچند قیمت تیغه را تا حداکثر 10 درصد افزایش می دهد ولی باعث استحکام بسیار زیاد کرکره می شود.

فروش شرایطی کرکره برقی

مجموعه نمادر در شرایط خاص توانایی فروش محصولات کرکره برقی به صورت شرایطی را دارا می باشد.در این صورت کرکره برقی با چک های کوتاه  مدت به فروش می رسد.جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد فروش شرایطی کرکره برقی با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

تامین قطعات کرکره برقی

کرکره برقی قطعات متنوع و فراوانی دارد.این قطعات زنجیروار به هم متصل هستند و خرابی یکی از قطعات تاثیر مستقیم بر کارکرد کل یا جزئی از مجموعه دارد.دقت داشته باشید که در صورت خرابی یکی از قطعات کرکره برقی ،قطعه مورد نظر باید به سرعت تعمیر یا تعویض گردد؛در غیر این صورت قطعه معیوب ممکن است باعث خرابی قطعات دیگر شود.تامین و تهیه قطعات کرکره برقی از این جهت اهمیت ويژه ای یافته است.

می دانیم که کرکره برقی برندهای بسیار متنوع و متفاوتی دارد ؛توانایی تامین قطعات برندهای مختلف کرکره برقی امری است که نیازمند آشنایی و اشراف کامل بر بازار ،آشنایی با قطعات مختلف و دارا بودن بودجه کافی می باشد.

مجموعه نمادر با درک عمیق از بازار قطعات کرکره برقی و با برقراری ارتباط با واردکنندگان و فروشندگان بزرگ قطعات کرکره برقی ،امکان فراهم نمودن قطعات کرکره برقی را برای هر نوع برندی دارد.

مشاوره و قیمت گذاری کرکره برقی

در بسیاری از موارد خرید و فروش ملک و مغازه در شهر کرج ،افراد به مرکز ما مراجعه می کنند و تقاضای مشاوره در مورد قیمت کرکره برقی های نصب شده در ملک را دارند.در این شرایط شخص ملک را به همراه کرکره برقی به فروش می رساند و قیمت کرکره برقی به قیمت ملک اضافه می شود.مجموعه نمادر در صورت نیاز مشتریان خدمات مشاوره و قیمت گذاری کرکره برقی را در کرج و تهران انجام می دهد.

ریموت کرکره برقی

ریموت کرکره برقی از جمله قطعات مهم کرکره برقی می باشد.این ریموت ها به صورت وایرلسی و بلوتوثی می باشند.گیرنده ریموت به صورت چیپی بر روی برد کرکره برقی نصب می شود . ریموت از طریق ارتباط ایرلس با برد کرکره برقی ارتباط برقرار می کند و دستورات کاربر را از طریق فرمان به برد کرکره برقی اجرا می کنند.ریموت های کرکره برقی در صورت نبود مانع تا فاصله حدود 100 متر را پشتیبانی می کنند.در کل ریموت های تجهیزات برقی به دلیل دم دست بودن و قرار گرفتن در موقعیت های مختلف ،از جمله وسایلی هستند که همواره در معرض خرابی و ازبین رفتن می باشند.

ریموت های کرکره برقی نیز با توجه به اینکه همیشه همراه افراد می باشند ،جدا از موارد بالا این امکان را دارد که شخص آن را گم کند(به دلیل جابه جایی زیاد).ناگفته نماند ریموت های کرکره برقی مقاومت بالایی در برابر صدمات و ضربه دارند و به راحتی دچار خرابی و مشکل نمی شوند.یکی دیگر از مواردی که در مورد ریموت کرکره برقی بسیار اتفاق می افتد افتادن ریموت در درون آب است که این امر می تواند به خرابی ریموت منجر شود.در موارد فراوانی ریموت های کرکره برقی خراب شده را می توان تعمیر کرد اما در بسیاری از موارد نیز افراد نیاز به خرید ریموت کرکره برقی نو دارند.

مجموعه نمادر خدمات تعمیر و فروش انواع ریموت های کرکره برقی را انجام می دهد.

تکثیر ریموت کرکره برقی

گاهی نیاز هست که ریموت کرکره برقی به تعداد مشخصی تکثیر و کپی شود.برای مثال یک پاساژ با 100 دهنه مغازه را در نظر بگیرید.در این پاساژ یک کرکره برقی در مقابل درب وروردی نصب شده است.در این شرایط کلیه مغازه داران نیاز دارند که ریموت کرکره برقی را داشته باشند.در این صورت ریموت باید به تعداد مورد نیاز تکثیر و کپی گردد.

مجموعه نمادرب خدمات تکثیر ریموت کرکره برقی را انجام می دهد.

خرید و تعویض کرکره برقی دست دوم مشتریان

برخی افراد به دلایل مختلف قصد تعویض یا فروش کرکره برقی دست دوم خود را دارند.مواردی از جمله بازسازی یا تخریب منزل،نیاز به خرید کرکره های جدید با آپشن های بیشتر،از کار افتادن کرکره ، مقرون به صرفه نبودن تعمیر و... از جمله مواردی است که باعث می شوند افراد به فکر تعویض یا فروش کرکره برقی دست دوم خود بیافتند.لازم است بدانید کرکره برقی حتی اگر قابل استفاده و تعمیر نیز نباشد باز کالای ارزشمندی است.در این محصول فلزات ارزشمندی نظیر آلومینیوم ،مس و... استفاده شده است.مجموعه نمادر خریدار انواع ضایعات کرکره برقی می باشد.همچنین ما آماده خریداری کرکره برقی های دست دوم شما با قیمت مناسب ویا تعویض ان با کرکره های نو هستیم .

جا به جایی کرکره برقی

یکی از خدمات مجموعه نمادر جابه جایی کرکره های برقی نصب شده می باشد.افراد زیادی هستند که به دلیل فروش مغازه خود و ملک خود و یا به دلایل تخریب ،قصد باز کردن کرکره برقی نصب شده و نصب آن را در جای دیگری دارند.در این صورت در ابتدا باید محل جدید بررسی شود و کنترل شود که آیا تیغه های کرکره برقی فعلی هم سایز با محل جدید نصب هست یا خیر .در صورتی که تیغه های کرکره اندازه یکسانی با محل جدید داشته باشند عمل جابه جایی قابل انجام است .در هنگام جابه جایی کرکره برقی ،تیغه و سایر قطعات باید با دقت تمام و به صورت کامل از محل نصب باز شده و به محل جدید برده و نصب گردد.

خدمات جابه جایی کرکره برقی در کرج و سراسر استان تهران انجام می شود.

تخفیف ويژه برای خرید بیش از  2 عدد کرکره برقی

در صورتی که مشتریان عزیز اقدام به خرید بیش از 2 عدد کرکره برقی نمایند از تخفیفات ويژه ما بهره مند خواهند شد .تخفیفات ويژه شامل 5 تا 10 درصد تخفیف در در قیمت کل  و اشانتیون ويژه می باشد.

مواد اولیه تیغه های کرکره برقی

تیغه کرکره برقی معمولا از آلومینیوم یا فولاد ساخته می شوند.البته تیغه هایی نیز هستند که از مواد اولیه دیگری تولید می شوند.در برخی از تیغه های کرکره از آلومینیوم های ضایعاتی استفاده می شود.می دانیم که ضایعات آلومینیوم پس از آب شدن در صنایع مختلف استفاده می شوند.به الطبع تجهیزاتی که با ضایعات آلومینیوم ساخته شده باشند کیفیت کمتری نسبت به تجیهزات ساخته شده با آلومینیوم غیرضایعاتی و اصل دارند.کرکره برقی هایی که با ضایعات آلومینیوم ساخته شده باشد ممکن است پس از کارکرد دچار ایراداتی نظیر ایجاد سروصدا در هنگام بالا یا پایین رفتن شوند.همچنین پروسه های ساخت تیغه کرکره برقی نیز تاثیر زیادی در بر کیفیت و کارکرد صحیح آن دارد.

ما در مجموعه نمادر از تیغه هایی با بهترین نوع مواد اولیه استفاده می کنیم.

تمیز کردن کرکره برقی

تیغه کرکره برقی به دلایل مختلف از جمله نشستن گردو غبار برخورد اشیاع و... ممکن است کثیف شود.تمیز کردن کرکره برقی یکی از اموری هست که هرچند وقت یکبار بایستی انجام شود.اهمیت شستن و تمیز کردن کرکره برقی از این جهت است که اگر در شستن کرکره دقت کافی انجام نشود و آب به بخش های حساس کرکره از جمله موتور کرکره برقی نفوذ کند ممکن است باعث خرابی موتور گردد.همچنین استفاده از ابزار زبر برای تمیز کردن تیغه کرکره ممکن است باعث از بین رفتن رنگ کرکره شود.

هنگام تمیز کردن کرکره برقی دقت داشته باشید که آب تنها بر روی تیغه کرکره ریخته شود و به بخش های برقی و موتوری کرکره ریخته نشود.همچنین برای شستن تیغه کرکره از دستمال های نرم و اسفنج استفاده شود.پس از شستن تیغه ،چند بار تیغه را با کنترل بالا و پایین کنید تا آب بین شیارهای تیغه بر روی زمین ریخته شود.

نصب داربست در هنگام نصب کرکره برقی

در برخی مواقع به دلیل ارتفاع بالای کرکره ،درهنگام نصب نیاز به استفاده از داربست می باشد.در واقع در شرایطی که ارتفاع کرکره بیش از 3 متر باشد نیاز هست که ابتدا در محل داربست نصب شود ،سپس نصاب های برای نصب کرکره برقی مراجعه نمایند.نصب داربست توسط مجموعه نمادر انجام نمی شود و مشتری خود باید اقدام به نصب داربست نماید.در ارتفاع های کمتر از 3 متر نیاز به داربست نیست و تنها نیاز به تجهیزاتی نظیر نردبام و.. می باشد که همه این تجهیزات در مجموعه نمادر موجود می باشد.

تیغه های بی صدای کرکره برقی

تیغه های استاندارد کرکره برقی بی صدا هستند.این تیغه ها در حین بالا یا پایین شدن هیچ گونه صدایی تولید نمی کنند.یکی از معروف ترین برندها تیغه کرکره برقی ،برند آپرول است.غیر از برند آپرول برندهای دیگری از کرکره برقی هستند که هیچ گونه صدایی تولید نمی کنند.در مواقعی نیز صدای کرکره برقی به دلیل نوع کرکره نیست و به دلیل تراز نبودن جای کرکره است.در این صورت نیز نصاب های حرفه ای به راحتی می توانند این مشکل را رفع کرده و کرکره را به گونه ای نصب کنند که هیچ گونه صدایی نداشته باشد.

مجموعه نمادر کرکره برقی های را به شرط بی صدا بودن به مشتریان تحویل می دهد.

کرکره برقی هوشمند

با پیشرفت تکنولوژی ،آپشن های و امکانات کرکره های برقی نیز روز به روز در حال ارتقاع می باشد.امروزه نسل جدیدی از کرکره های برقی  هوشمند وارد بازار شده است.این کرکره ها قابلیت های منحصربه فرد و ويژه ای دارند.از جمله امکانات این کرکره ها ،قابلیت کنترل کرکره  برقی با چراغ نوربالای ماشین ویا با نرم افزارهای نصب شده بر روی گوشی می باشد.افراد به راحتی می توانند کرکره برقی را به صورتی تنظیم کنند که با نور بالای ماشین مشخصی (نه هر ماشینی)کرکره بالا برود.و یا به راحتی با نصب نرم افزار بر روی گوشی بتوان کرکره را مدیریت و بالا و پایین کرد.

عرضه مستقیم کرکره برقی در کرج

یکی از معضلات کسب و کار در بازار ایران وجود واسطه و دلال های بی شمار است.به الطبع افراد به دنبال کسب درآمد راحت هستند از این رو به واسطه گری و دلالی روی می آورند.در زمینه فروش و نصب کرکره برقی نیز دلالان زیادی فعالیت دارند.این افراد سفارشات کرکره برقی را از مشتری گرفته و به تولید کننده ارجاع می دهند.تولید کننده کرکره را تولید کرده و نصب و پشتیبانی می کند ؛در حالیکه دلال تنها به دلیل معرفی و ایجاد ارتباط بین مصرف کننده و فروشنده درصد سود بالایی می برد.

kerkerbarghi

در صورتیکه مصرف کننده ،تولید کننده را به درستی شناسایی کند و اقدام به خرید از تولید کننده نماید این امر هم به لحاظ قیمت و هم به لحاظ کیفیت کار برای وی به صرفه خواهد بود.ما با تولید و عرضه مستقیم کرکره برقی سعی در ارائه محصولاتی با کیفیت و درخور به مشتریان خود داریم.

نمونه کار نصب کرکره برقی در کرج

 

 

در زیر تصاویر یکی از نمونه کارهای نصب کرکره برقی را مشاهده می کنید.این تصاویر مربطو به نصب 9 دهنه کرکره برقی در شهر کرج می باشد.در این پروژه از بهترین نوع تیغه و موتور کرکره برقی استفاده شده است.

namadoor14000420 1

namadoor14000420 2

نمونه کار نصب کرکره برقی در سوله های تجاری

در تصاویر زیر نصب کرکره برقی در مراکز تجاری را مشاهده می کنید.همانطور که قبلا گفته شد بهترین زمان برای نصب کرکره برقی ،در زمان تعمیرات یا ساخت مراکز تجاری است.در تصویر زیر یک سوله را مشاهده می کنید که تعدادی کرکره برقی در آن نصب شده است.نصب کرکره برقی باعث ارتقاع امنیت مجموعه های تجاری و سهولت در باز و بسته کردن این مراکز می شود.

kerkerbarghi 1

kerkerbarghi 2

نمونه کار اجرای کرکره برقی در کرج

 ما مفتخر هستیم که یکی از برترین اجراکنندگان محصولات کرکره برقی در کرج هستیم. در تصویر زیر یکی از نمونه کارهای کرکره برقی ما را مشاهده می‌کنید.  عرض تیغه این کرکره 6 متر و ضخامت تیغه‌ها 10 میل است. به دلیل اهمیت بالای محل، در این کرکره برقی از موتور یو پی اس دار استفاده شده است.

big electrci shuttr

قطعات کرکره برقی

کرکره برقی دارای قطعات مختلف برقی و مکانیکی است.در زیر قطعات کرکره برقی را ذکر می کنیم.

موتور:موتورهای کرکره برقی دو نوع کلی هستند .موتورهای ups دار و موتورهای بدون Ups.تقریبا همه برندهای معروف هر دو این موتورها را تولید می کنند.معتبرترین برندهای کرکره برقی موجود در ایران موتور کرکره برقی توبولار و موتور کرکره برقی ساید هستند.هر دو این موتورها دارای انواع ups دار هستند.موتورهای توبولار در توان های 80،100،120،160 موجود هستند.موتورهای ساید نیز در توان های 300 ،600 توان بالاتر موجود می باشند.موتور توبولار 80 و 100 توان بلند کردن کرکره برقی 12 متری را دارد.توان های 140 برای بلند کردن 14 متری استفاده می شوند.بالا ترین توان در موتور توبلار 160 می باشد.

موتور توبلار شفت 8 هست و موتور ساید شفت 11 می باشد.موتورهای ups دار در صورت رفتن برق با به صورت اتومات با ups کار می کنند.موتورهایی کهups ندارند در صورت قطع برق با زنجیر بالا و پایین می شوند.برندهای موتور تیونی و آلما نیز جزو برندهای پرفروش و محبوب درایران به شمار می آید.

 

میکروسوئیچ:وظیفه میکروسوئیچ تنظیم میزان ارتفاع تیغه کرکره برقی است.شما می توانید میزان ارتفاع کرکره برقی در هنگام بالا رفتن و فاصله کرکره برقی تا پایین آمدن را تنظیم کنید.این تنظیمات در میکرو سوئیچ ذخیره می شوند.میکروسوئیچ میزان ارتفاع در بالا رفتن و پایین آمدن کرکره را کنترل می کند.

برد:یکی از وظایف کرکره برقی محافظت از موتور جرثقیل در برابر نوسان برق است.در صورت وجود نوسان شدید ممکن است برد کرکره برقی بسوزد؛ این امر از سوختن موتور جرثقیل جلوگیری می کند.

تیغه:تیغه های کرکره برقی همان کرکره ای هست که در مقابل مغازه یا محل بالا و پایین می رود.این تیغه ها در انواع و برندهای مختلف تولید می شوند.اغلب تیغه های کرکره برقی از جنس آلومینوم می باشند.برخی از انواع تیغه نیز از نوع گالوانیزه می باشند.این تیغه ها با لبه های 8 سانتیمتر و 10 سانتیمتر می باشند.در کرکره های کوچک و معمولی از تیغه لبه 8 استفاده می شود و در کرکره های بزرگ تر از تیغه لبه 10 استفاده می شود .

برخی از تیغه های کرکره برقی از نوع روکش دار هستند.تیغه های روکش دارد قیمت بالاتری نسبت به تیغه های معمولی دارد.از این رو معمولا در شرکت های بزرگ خصوصی یا دولتی از این تیغه ها استفاده می شود.

ریموت: از ریموت کرکره برقی جهت بالا و پایین کردن و مدیریت کرکره استفاده می شود.

چرخ دنده و گیربکس:در هنگام ارسال دستور بالا و پایین آمدن تیغه ،گیربکس و چرخ دنده ها با هم درگیر می شوند .زمانی که نیروی برق به چرخ دنده ها وارد می شود باعث می شود که  شفت 11 که به موتوروصل است و بین کرکره و موتور قرار دارد تیغه ها را بالا برده یا پایین بکشد.

خلاص کن :برخی مواقع شما نمی خواهید کرکره برقی تا انتها بالا برود.برای مثال می خواهید به سرعت وارد مغازه شده چیزی برداشته و خارج شوید .در این شرایط با استفاده از ریموت و استفاده از امکانات خلاص کن کرکره تا ارتفاع مورد نیاز شما (و نه ارتفاع تنظیم شده در میکرو سوئیچ) بالا می رود.

زنجیر:در هنگام برق رفتن در صورتی که موتور به ups وصل نباشد با زنجیر می توان درب را باز و بسته کرد.

کاور

روکش

چشمی

ups:ups که در میان فروشندگان کرکره برقی با نام باطری نیز شناخته می شود از قطعات جانبی کرکره برقی است .البته برخی از موتورهای کرکره برقی خود دارای ups می باشند.ups موجود بر روی این موتورها 220 ولت 12 آمپر می باشد.این ups ها می توانند تا 24 ساعت می توانند برق کرکره برقی را تامین کنند.

تیغه :تیغه درب اتوماتیک انواع بسیار متنوعی دارد.در بازار صدها نوع تیغه وجود دارد که بهترین نوع آن در ایران برند آپرول است.تیغه های فولادی و تیغه پانچ شده نیز از انواع مهم تیغه محسوب می شود.

 kerkerebarchi14000309 4

kerkerebarchi14000309 3

کرکره برقی ضد سرقت

یکی از انواع مهم و پرکاربرد کرکره برقی ،کرکره برقی ضد سرقت است.کرکره برقی های ضد سرقت دارای متریال و ويژگی های خاصی نسبت به کرکره های معمولی هستند.کرکره برقی های ضد سرقت معمولا از فولاد ساخته می شود.فول پانچ بودن این کرکره ها نیز ويژگی مهمی در برابر نفوذ سارقین است.کرکره های برقی ضد سرقت در مراکز مسکونی و مراکز تجاری کاربرد فراون دارد.

سرعت کرکره برقی

منظور ازسرعت کرکره برقی،سرعت بالا و پایین رفتن کرکره است.کرکره های برقی در دو نوع سرعت بالا و سرعت پایین وجود دارند.سرعت  کرکره برقی به اندازه توپی چرخ دنده بستگی دارد.هر چقدر توپی صفحه بزرگتر باشد به الطیع سرعت پایین تر می آید.در صورتیکه توپی چرخ دنده کوچکتر باشد سرعت کرکره بالاتر می رود.کرکره برقی های با سرعت بالا اکثرا در پارکینگ ها استفاده می شود.کرکره های با سرعت پایین در مغازه ها استفاده می شود.

قفل برقی برای کرکره برقی

قفل برقی یکی از ابزار ثانوی اما مهم در کرکره برقی است.در صورتیکه کرکره با قفل های معمولی قفل شده باشد برای باز کردن کرکره حتما بایستی ابتدا قفل باز شود سپس با ریموت کرکره بالا برود.در صورتیکه بدون باز کردن قفل کرکره ریموت بزنید این کار باعث بروز خسارات سنگین به کرکره می شود.در صورت انجام این کار آسیب ها زیادی به جا قفلی،کرکره و موتور کرکره برقی وارد می شود.برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی از قفل برقی استفاده می شود.مزین قفل برقی این هست که تا زمانی که قفل از کرکره باز نشود ریموت کار نمی کند.یعنی تا زمانیکه قفل باز نشود ریموت عمل نمی کند. در اینجا قفل برقی کرکره برقی همانند میکروسوئیچ عمل می کند.

همانطور که گفته شد قفل کرکره برقی آپشنی نیست که به صورت پیش فرض بر روی کرکره برقی باشد و در صورت نیاز و درخواست مشتریان به کرکره برقی اضافه می شود.

رنگ تیغه کرکره برقی

تیغه کرکره برقی یا همان کرکره بیرونی را می توان با هر رنگی تولید کرد.در گذشته سلیقه افراد طوری بود که معمولا از رنگ های سفید و نقره ای یا خاکستری برای تیغه استفاده می شد.در حال حاضر افراد به استفاده از رنگ های روشن روی آورده اند.استفاده از رنگ های روشن هم محیط شهر را زیباتر می کند و هم ذهنیت مثبتی از شما در ذهن مشتری ایجاد می کند؛تیغه های رنگی همچنین فضای شهر را زیباتر می کند.در تیغه های می توان از چند رنگ مختلف در کنار هم استفاده کرد.

همچنین بر روی تیغه کرکره برقی می توان شماره تماس مغازه و یا تصاویر و اطلاعاتی در مورد سرویس ارائه شده توسط مغازه درج کرد.این کار روش تبلیغاتی بسیار موثر می باشد.

مجموعه نمادر قادر به تولید کرکره برقی با  هر رنگی می اشد.لازم به ذکر است که نمادر رنگ کرکره را تا 2 سال تضمین می کند.

کرکره برقی در طرح های مختلف

کرکره های برقی در طرح ها و شکل های مختلف وجود دارد.علاوه بر استفاده از رنگ های مختلف کرکره برقی طرح های مختلف آن نیز تنوع و گستردگی فراوان دارد.طرح های مختلف تیغه با شکل های مختلف در بازار موجود می باشد.همچنین کرکره برقی را می توان در طرح های سفارشی و اختصاصی  تولید کرد.

 تعمیر کرکره برقی در کرج

مجموعه نمادرب یکی از بهترین و متخصص ترین مجموعه ها در تعمیر کرکره برقی است.ما با تعمیر کرکره برقی در کرج بهصورت کاملا حرفه ای و اصولی در خدمت مغازه داران و صاحبان کسب و کارها در این شهر می باشیم.

-تعمیر موتور کرکره برقی

-تعمیر و تعویض تیغه

-تعمیرات تخصصی برد کرکره برقی

نصب کرکره برقی در کرج

مجموعه نمادرب خدمات نصب کرکره برقی در کرج را انجام می دهد.ما قادر به نصب هر نوع کرکره برقی در هر کجای شهر کرج می باشیم.

kerkerebarchi14000309 2

اجرا و نصب کرکره برقی شرکت امیران در کرج

در زیر تصاویر نصب کرکره برقی را مشاهده می کنید.این تصاویر مربوط به نصب دو دهنه کرکره برقی برای شرکت امیران در کرج می باشد.در این پروژه از بهترین نوع کرکره و قطعات استفاده شده است.

namadoor14000415 1

namadoor14000415 2

namadoor14000415 3

namadoor14000415 4

گارانتی محصولات کرکره برقی

کلیه قطعات کرکره برقی از جمله تیغه،رنگ تیغه،موتور کرکره ،ریموت و... دارای گارانتی تعمیر و تعویض می باشند.محصولات کرکره برقی ارائه شده توسط نمادرب دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 

 

مطالب مرتبط

درب اتوماتیک در کرج

شیشه دودبند در کرج

 


عناوین مطالب سایت

ملاقات در دفتر

hide کرج-خیابان آزادی -نبش گلستان چهارم-گروه فنی مهندسی نمادر

 

ساعت کاری شرکت

hideشنبه تا۴شنبه------- ۸ صبح - ۵ بعدظهر

hide۵شنبه ------------ ۸ صبح - ۳ بعدظهر

hideجمعه ------------------ تعطیل است

سوالات مشتریان

سوالات متداول مشتریان

 

 همکار ما در تهران

https://sayadoor.com

 

 

طراح سایت

طراحی سایت وسئو:مهندس مرتضی خیری 
  http://sitevaseo.ir   وب سایت: